Stowarzyszenie Miłośników Kotów - Cat Club Animals   
Stowarzyszenie Miłośników Kotów - Cat Club Animals   Nasi przyjaciele - Stowarzyszenie Miłoœników Kotów - Cat Club Animals
Weterynarz Bydgoszcz - świetnie trafiłeś. Lecznica weterynaryjna „Wyżyny“ z Bydgoszczy zapewni kompleksową opiekę lekarsko-weterynaryjną Twojemu zwierzakowi w zakresie: szczepienie, odrobaczenie, badanie diagnostyczne i laboratoryjne, leczenie szpitalne,okulistyka,dermatologia, ortopedia, ginekologia, położnictwo. Nasza przychodnia weterynaryjna zapewnia również skomplikowane zabiegi chirurgiczne. - Cat Club Animals

 Hotel dla zwierząt w Bydgoszczy

Greenheart-Premiums
Z niekrytą satysfakcją przedstawiamy Wam nasi klubowicze ofertę specjalną na pełnoporcjową, hypoalergiczną karmę dla Waszych kotów marki Greenheart-Premiums.
 
Każdy pies i kot zasługuje na to, co najlepsze i wiemy, że tego oczekujesz od karmy Greenheart-Premiums. Wierzymy, że karmę pokocha Twój pies lub kot, a najwyższa jakość naturalnych produktów oraz ich dobra cena sprawi, że docenisz ich zalety.
Greenheart-Premiums to rodzinna holenderska firma, której produkty znajdziemy w całej Europie, a teraz także w Polsce. Myślą przewodnią i główną filozofią Greenheart- Premiums jest ekologia i zdrowy styl życia naszych czworonogów na każdym etapie ich życia. Karmy, przekąski i smakołyki dla psów i kotów nie zawierają żadnych sztucznych barwników, konserwantów, polepszaczy smaku i zapachu. Opakowania karm są biodegradowalne, a nowoczesne i innowacyjne linie produkcyjne restrykcyjnie przestrzegają zasad higieny i procesu technologicznego, aby produkty zawarte w karmach zachowały swoje naturalne walory odżywcze. Od momentu założenia firmy w 1997 roku, Greenheart-Premiums wykorzystuje do produkcji swoich karm wyłącznie naturalne, ekologiczne składniki jakości premium, a receptura karm została opracowana i jest pod ciągłym nadzorem Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu w Utrecht.
Szczegółowe informacje na temat składu analitycznego karm znajdziecie na stronie www.greenheart-premiums.pl  Właścicielami sklepu dystrybuującego karmę Greenheart-Premiums na polski rynek są nasi koledzy, również hodowcy, którzy specjalnie dla członków "Cat Club Animals" przygotowali wyjątkową ofertę. Możecie z niej skorzystać dołączając do klubu hodowcy (należy się zalogować i przesłać skan certyfikatu nadania nazwy hodowli). Napiszcie też że należycie do Cat Club Animals. Maila wyślijcie na adres: hodowla@greenheart-premiums.pl, to wszystko, to takie proste! "Członkom Cat Club Animals" przysługuje dodatkowe 5% zniżki od ceny w klubie hodowcy!
Polska Federacja Felinologiczna - Felis Polonia
Fédération Internationale Féline :: Introduction to the FIFe
 Ostatnia aktualizacja: 15-03-2023 r. | Wizyt: 120732
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009-2023 www.cca.cba.pl Stowarzyszenie Miłośników Kotów - Cat Club Animals